ABBINC OT125F3C
ABBINC OT125F3C
MFG #OT125F3C
UPC #41701939167
SKU #4470964
Product description
ABBINC OT125F3C 3P 125A UL98 MANUAL XFER SW FACTORY NON-STOCK, NON-RETURNABLE
ABB Change Over Switch, Front Operated High Performance Manual, Series: OT Series, 750 VAC, 125 A, 30 hp at 200/208/240 VAC, 50 hp at 480/600 VAC, 3 Poles, DIN Rail/Surface Mount, 100 mm H x 140 mm W x 86 mm D