FULHAM FHSKITT10SHF
product-image
FULHAM FHSKITT10SHF
MFG #FHSKITT10SHF
UPC #84709800268
SKU #4343907
Product description
FULHAM FHSKITT10SHF HS1 RETROKIT 10W SH F CELL UL
FULHAM® HotSpot LED™ LED Lighting Retrofit Kit, Electronic, 120 to 277 VAC, 0.07 A Input Current, 47 to 63 Hz, 1250 Lumens, 135 min Run Time, For Use With: Troffer, 3.54 in L x 3.93 in W, LED/Square Lamp, 10 W Fixture, Universal Mount, Emergency Fixture, White