FULHAM PYCC-2U1UNV100S-40C
FULHAM PYCC-2U1UNV100S-40C
Share
MFG #
PYCC-2U1UNV100S-40C
SKU #
QTY
Request Quote
ADD TO LIST
+/- CUSTOMER PART NUMBER
Add
Product description
FULHAM PYCC-2U1UNV100S-40C 50W CC-CONSTANT CURRENT LED DRIVER 120V-277VAC/IN DIP SWITCH 850MA 900MA 950MA 1000MA 30V-40VDC/OUT 0-10V DIMMING & PHASE @ 120V 40W MAX PF:>0.90 50000HRS W/LEADS L 3.40" W 1.90" H 1.10"