KICHLAND 15M200AZT
KICHLAND 15M200AZT
MFG #15M200AZT
UPC #78392712348
SKU #4033464
1 in Stock
Special Order Item. Minimum purchase may be required.
More available 06/02/2026
Product description
KICHLAND 15M200AZT TRANSFORMER 200W MANUAL
Kichler® Landscape Transformer, Series: Standard 15M200, 12 VDC Output, 200 W Wattage, Bronze