KICHLAND 15PL100AZT
KICHLAND 15PL100AZT
MFG #15PL100AZT
UPC #78392729437
SKU #3906594
2 in Stock
Stock Item
More available 06/02/2026
Product description
KICHLAND 15PL100AZT 100WATT 12VAC LANDSCAPE TRANSFORMER
Kichler® Landscape Transformer, Low Voltage, Series: Plus 15PL100, 12 VDC Output, 100 W Wattage, Steel, Bronze, 19 in L x 5-3/4 in W x 5-1/2 in H Dimensions