KICHLAND 15PL600AZT
KICHLAND 15PL600AZT
MFG #15PL600AZT
UPC #78392712352
SKU #3815255
8 in Stock
Special Order Item. Minimum purchase may be required.
More available 06/02/2026
Product description
KICHLAND 15PL600AZT TRANSFORMER 600W PLUS SERIES
Kichler® Landscape Transformer, Series: Plus 15PL600, 12 VDC Output, 600 W Wattage, Metal, 18.95 in L x 6.58 in W x 6 in H Dimensions