NEWA CFR50J2K2
MFG #CFR50J2K2
SKU #4476890
9 in Stock
Special Order Item. Minimum purchase may be required.
More available 05/28/2026
Product description
NEWA CFR50J2K2 THROUGH HOLE CARBON FILM RESISTOR, CFR SERIES, 2.2 KOHM, 500 MW, - 5%, 350 V, AXIAL LEADED NC/NR