NEWA CFR50J100R
MFG #CFR50J100R
SKU #4476895
7 in Stock
Special Order Item. Minimum purchase may be required.
More available 05/28/2026
Product description
NEWA CFR50J100R THROUGH HOLE CARBON FILM RESISTOR, CFR SERIES, 100 OHM, 500 MW, - 5%, 350 V, AXIAL LEADED NC/NR