NEWA FN258-30-33
NEWA FN258-30-33
Share
MFG #
FN258-30-33
SKU #
QTY
Request Quote
ADD TO LIST
+/- CUSTOMER PART NUMBER
Add
Product description
NEWA FN258-30-33 SCHAFFNER POWER LINE FILTER 30A, 480VAC, EMI, RFI, QUICK CONNECT (335MM H X 60MM W X 150MM D)