SOLAR TPSM-10-15-SP
SOLAR TPSM-10-15-SP
Share
MFG #
TPSM-10-15-SP
SKU #
QTY
Request Quote
ADD TO LIST
+/- CUSTOMER PART NUMBER
Add
Product description
SOLAR TPSM-10-15-SP "TPSM-10-15-SP SINGLE ARM SIDE OF POLE MOUNT FOR 10W - 15W SOLAR PANELS, ANY PANEL BETWEEN 10"" AND 14"" WIDE, MOUNTSTO 1.6"" TO 4.5"" DIA POLES, 0-90DEG TILT ADJ, 110MPH WIND RATING"