SYL 150Q/CL/MC
SYL 150Q/CL/MC
MFG #150Q/CL/MC
UPC #04613558733
SKU #57969
1 in Stock
Special Order Item. Minimum purchase may be required.
More available 05/11/2027
Product description
SYL 150Q/CL/MC 130V 150W T4 MINI CAN 130V CLR QTZ HAL LAMP
Sylvania Halogen Lamp, Single End Tungsten, 150Q/CL/MC 130V Designation, 150 W Wattage, 130 VAC, Halogen Lamp, Miniature Candelabra Lamp Base, T12 Shape, 2800 Lumens, 1000 hr Average Life, 100 CRI, 2950 K Color Temperature, Clear Lamp, CC-2V Filament, 1/2 in Dia x 2-3/4 in L Dimensions