SYL F30T12/CW/RS
SYL F30T12/CW/RS
MFG #F30T12/CW/RS
UPC #04613523476
SKU #59724
10 in Stock
Special Order Item. Minimum purchase may be required.
More available 05/11/2027
Product description
SYL F30T12/CW/RS 23476 30WATT T12 36" COOL WHITE RAPID START FLUORESCENT LAMP 4200K COLOR TEMPERATURE 60CRI
Sylvania Fluorescent Lamp, F30T12/C Designation, 30 W Wattage, Fluorescent Lamp, Medium Bi-Pin Lamp Base, T12 Shape, 2200 Lumens, 18000 hr Average Life, Cool White, 60 CRI, 4200 K Color Temperature, 1-1/2 in Diameter, Phosphor Coated Lamp, Rapid Start