MFG #40A15/CL/BL
UPC #04613510129
SKU #58544
1 in Stock
Special Order Item. Minimum purchase may be required.
More available 05/11/2027
Product description
SYL 40A15/CL/BL 10129 40W A15 MED 120V CLR INC LAMP