MFG #CF13DS/830/ECO
UPC #04613521133
SKU #59310
20 in Stock
Special Order Item. Minimum purchase may be required.
More available 05/11/2027
Product description
SYL CF13DS/830/ECO 21133 13W T4 GX23 3000K COMPACT FLUOR LAMP
Sylvania DULUX® S ECOLOGIC® Compact Fluorescent Lamp, Single Tube, CF13DS/830/ECO Designation, 13 W Wattage, 59 VAC, 0.18 A, CFL Lamp, GX23 Bi-Pin Lamp Base, S (T4) Shape, 800 Lumens, 10000 hr Average Life, 82 CRI, 3000 K Color Temperature, Pre-Heat Start, Magnetic Ballast, Open Fixture, 7.09 in L x 0.83 in W Dimensions
- LAMP FLUOR COMPACT 13W GX23 BI-PIN CFL