SYL F15T12/CW
SYL F15T12/CW
MFG #F15T12/CW
UPC #04613521532
SKU #59664
14 in Stock
Special Order Item. Minimum purchase may be required.
More available 05/11/2027
Product description
SYL F15T12/CW 21532 15WATT T12 18" COOL WHITE PREHEAT FLUORESCENT LAMP 4200K COLOR TEMPERATURE 60CRI
Sylvania Fluorescent Lamp, F15T12/C Designation, 15 W Wattage, Fluorescent Lamp, Medium Bi-Pin Lamp Base, T12 Shape, 750 Lumens, 9000 hr Average Life, Cool White, 60 CRI, 4200 K Color Temperature, 1-1/2 in Diameter, Phosphor Coated Lamp, Pre-Heat Start