EIKO LED25WT5HO/46/840-G8DR
EIKO LED25WT5HO/46/840-G8DR
MFG #LED25WT5HO/46/840-G8DR
UPC #03129309930
SKU #4171762
183 in Stock
Stock Item
More available 06/02/2026
Product description
EIKO® Replacement Lamp, Direct Fit, LED25WT5HO/46/840-G8DR Designation, 25 W Wattage, 120 to 277 V, LED Lamp, G5 Lamp Base, T5 Shape, 3500 Lumens Lumens, 50000 hr Average Life, Cool White, 80+ CRI, 4000 K Color Temperature, Frosted Lamp, Electronic Ballast, 185 deg Beam, 0.76 in Dia x 45.8 in L Dimensions