GENERAC RXSW200A3
GENERAC RXSW200A3
MFG #RXSW200A3
UPC #69647106963
SKU #4195670
Product description
GENERAC RXSW200A3 200A MAIN BREAKER 120/240 1PH NEMA3R SE RATED AUTOMATIC SMART TRANSFER SWITCH SERVICE ENTRANCE RATED,OPEN TRANSITION LUG RANGE 250MCM - #6 *i*DISCONTINUED
Generac® Smart Transfer Switch, Automatic, Series: RXS, 120/240 V, 200 A, 48000 W, 1 ph, 13-1/2 in Width, 6.3 in Depth, 30 in Height, NEMA 3R Enclosure, Aluminum, Gray, Electrostatic Baked Powder Painted