SIEM SN3030B1150
SIEM SN3030B1150
MFG #SN3030B1150
UPC #80476670342
SKU #4252052
8 in Stock
Stock Item
More available 06/01/2026
Product description
SIEM SN3030B1150 STD PNR LC MB 30S/30C 1PH 150A N1 GRY
Siemens SPEEDFAXâ„¢ Main Breaker Load Center, 1-Phase Assembled Low Voltage, Series: Standard SN Series, 120/240 VAC, 150 A, 22 kAIC Interrupt, 30 Circuits, 3-Wire Wiring Configuration, 30 Spaces, NEMA 1 Enclosure, 14.25 in W x 3.88 in D x 30 in H Enclosure Box, 15.5 in W x 31.13 in H