SIEM SN4060B1200
SIEM SN4060B1200
MFG #SN4060B1200
UPC #80476670350
SKU #4252055
26 in Stock
Stock Item
More available 06/01/2026
Product description
SIEM SN4060B1200 STD PNR LC MB 40S/60C 1PH 200A N1 GRY
Siemens SPEEDFAXâ„¢ Main Breaker Load Center, 1-Phase Assembled Low Voltage, Series: Standard SN Series, 120/240 VAC, 200 A, 22 kAIC Interrupt, 60 Circuits, 3-Wire Wiring Configuration, 40 Spaces, NEMA 1 Enclosure, 14.25 in W x 3.88 in D x 36 in H Enclosure Box, 15.5 in W x 37.13 in H