SIEM SNW2020B1100
MFG #SNW2020B1100
UPC #80476670361
SKU #4250492
2 in Stock
Stock Item
More available 06/01/2026
Product description
SIEM SNW2020B1100 STD PNR LC MB 20S/20C 1PH 100A N3R GRY
Siemens SPEEDFAXâ„¢ Main Breaker Load Center, 1-Phase Assembled Low Voltage, Series: Standard SN Series, 120/240 VAC, 100 A, 22 kAIC Interrupt, 20 Circuits, 3-Wire Wiring Configuration, 20 Spaces, NEMA 3R Enclosure, 14-1/2 in W x 4-1/2 in D x 27 in H Enclosure Box