SIEM S1836L3150
SIEM S1836L3150
MFG #S1836L3150
UPC #66264392548
SKU #3880605
6 in Stock
Stock Item
More available 06/01/2026
Product description
Siemens Three Phase Main Lug Load Center, Series: ES Series, 120/240 VAC, 150 A, 22 kA Interrupt, 36 Circuits, 3/4-Wire Delta Wiring Configuration, 150 A Bus Rating, 18 Spaces, NEMA 1 Enclosure, 24 in H x 14-1/4 in W x 3-7/8 in D Enclosure Box