SIEM PN4040B1200C
SIEM PN4040B1200C
MFG #PN4040B1200C
UPC #80476670293
SKU #4250483
42 in Stock
Stock Item
More available 06/01/2026
Product description
Siemens SPEEDFAXâ„¢ Main Breaker Load Center, 1-Phase Assembled Convertible Low Voltage, Series: Pro PN Series, 120/240 VAC, 200 A, 22 kAIC Interrupt, 40 Circuits, 3-Wire Wiring Configuration, 40 Spaces, NEMA 1 Enclosure, 14.25 in W x 3.88 in D x 36 in H Enclosure Box, 15.5 in W x 37.13 in H