SIEM PNW2020B1100C
SIEM PNW2020B1100C
MFG #PNW2020B1100C
UPC #80476670310
SKU #4252049
31 in Stock
Stock Item
More available 06/01/2026
Product description
SIEM PNW2020B1100C PRO PNR LC MB 20S/20C 1PH 100A N3R GRY
Siemens SPEEDFAXâ„¢ Main Breaker Load Center, 1-Phase Assembled Convertible Low Voltage, Series: Pro PN Series, 120/240 VAC, 100 A, 22 kAIC Interrupt, 20 Circuits, 3-Wire Wiring Configuration, 20 Spaces, NEMA 3R Enclosure, 14-1/2 in W x 4-1/4 in D x 27 in H Enclosure Box