MFG #55421BP-14
UPC #09264455467
SKU #4018243
20 in Stock
Stock Item
More available 06/02/2026
Product description
KLEIN 55421BP-14 (39)POCKET TRADESMAN PRO ORGANIZER BACKPACK 14" X 18"
Klein® Tradesman Pro™ Tradesman Pro Tool Backpack, 14-1/2 in L x 7-1/4 in W x 20 in H Outside, Polyester, Black/Orange, 39 Compartments, Padded Handle
- For electricians applications