THHN 18TFN-CU-SOL-RD-500
THHN 18TFN-CU-SOL-RD-500
MFG #18TFN-CU-SOL-RD-500
UPC #03288611040
SKU #26742
4000 in Stock
Product description
18TFN-CU-SOL-RD-500 #18AWG TFN SOLID RED COPPER CONDUCTOR 500' SPOOL
Southwire® Building Wire, Type TFN/AWM, Spool Packaging, 600 VAC, 1 Conductor, Solid Copper Conductor, 18 AWG Conductor, 500 ft Length, Thermoplastic Insulation, Red Jacket