CORD 18/5TSTAT-CL2-BN-250
CORD 18/5TSTAT-CL2-BN-250
MFG #18/5TSTAT-CL2-BN-250
UPC #07940711588
SKU #4092494
4000 in Stock
Stock Item
More available 06/04/2026
Product description
18/5TSTAT-CL2-BN-250 #18AWG 5WIRE SOLID TYPE CL2 BROWN THERMOSTAT WIRE 250' SPOOL
Carol® Thermostat Wire, Type CL2, Spool Packaging, 150 VAC, 5 Conductors, Bare Stranded Copper Conductor, 18 AWG Conductor, 0.2 in OD, 250 ft Length, 1 Strands, PVC Insulation, PVC Jacket, Brown Jacket, -20 to 60 deg C