CORD 18/5TSTAT-CL2-WE-250
CORD 18/5TSTAT-CL2-WE-250
MFG #18/5TSTAT-CL2-WE-250
UPC #78127940994
SKU #26891
8750 in Stock
Stock Item
More available 05/14/2026 and 06/03/2026
Product description
18/5TSTAT-CL2-WE-250 #18AWG 5WIRE SOLID TYPE CL2 WHITE THERMOSTAT WIRE 250' SPOOL
General Cable® Carol® Thermostat Wire, Type CL2, Spool Packaging, 150 VAC, 5 Conductors, Annealed Bare Solid Copper Conductor, 18 AWG Conductor, 0.181 in OD, 250 ft Length, PVC Insulation, PVC Jacket, White Jacket, 105 deg C