BRK CO5120BN
BRK CO5120BN
MFG #CO5120BN
UPC #02905485617
SKU #3996963
20 in Stock
Special Order Item. Minimum purchase may be required.
More available 06/02/2026
Product description
BRK CO5120BN 120VAC CARBON MONOXIDE ALARM W/BATTERY BACK UP
BRK® Carbon Monoxide Alarm, 120 VAC/VDC, 0.09 A, Electrochemical Sensor, 9 VDC Alkaline Battery Power Source, 85 dB at 10 ft Alert, 10 to 95% Humidity, LED Display, 40 to 100 deg F Operating, White, 5.4 in Dia x 1.9 in H Dimensions