CORD 18/4TSTAT-CL2-WE-250
CORD 18/4TSTAT-CL2-WE-250
MFG #18/4TSTAT-CL2-WE-250
UPC #07940705584
SKU #26890
7450 in Stock
Stock Item
More available 05/14/2026 and 06/05/2026
Product description
18/4TSTAT-CL2-WE-250 #18AWG 4WIRE SOLID TYPE CL2 WHITE THERMOSTAT WIRE 250' SPOOL
General Cable® Carol® Thermostat Wire, Type CL2, Spool Packaging, 150 VAC, 4 Conductors, Annealed Bare Solid Copper Conductor, 18 AWG Conductor, 0.165 in OD, 250 ft Length, PVC Insulation, PVC Jacket, White Jacket, 105 deg C