EIKO BLP22-32/30W/840-U-D
EIKO BLP22-32/30W/840-U-D
MFG #BLP22-32/30W/840-U-D
UPC #03129310836
SKU #4313348
In Stock
Product description
EIKO BLP22-32/30W/840-U-D BACK-LIT FLAT PANEL 2X2 3200LM 30W 105LPW 80C 120/277V DIMMABLE (10836)
EIKO® Panel Fixture, Back-Lit, Series: BLP, 120 to 277 VAC, 30 W Fixture, LED Lamp, 105 Lumens/W, 23.82 in L x 23.82 in W x 1.77 in H Ceiling Opening, >54000 hr Average Life, 4000 K Color, 80+ CRI, 0 to 10 V Dimmable Ballast, 3200 Lumens, Ceiling Mount, 2 ft L x 2 ft W