MFG #LW4/36W/9FCCT3/UD
UPC #03129311632
SKU #4295971
24 in Stock
Stock Item
More available 06/02/2026
Product description
EIKO LW4/36W/9FCCT3/UD 11632 LINEAR WRAP, 4', 4000 LUMENS, 36W, 90CRI, 3500/4000/5000K, 120-277V, DIMMABLE 0-10
EIKO®, LW4/36W/9FCCT3/UD, Linear Wrap, Dimmable, Series: LW4, 36 W Wattage, 120 to 277 V, LED Lamp, 4000 Lumens, 50000 hr Average Life, >90 CRI, 3500, 4000, 5000 K Color Temperature