EMON E20-4801600R-D-KIT
MFG #E20-4801600R-D-KIT
SKU #4333971
2 in Stock
Special Order Item. Minimum purchase may be required.
More available 06/02/2026
Product description
EMON E20-4801600R-D-KIT CLASS 2000 METER, 480V, 1600A, NEMA 4X ENCLOSURE, PULSE OUTPUT, DEMAND, 3 SPLIT-CORE CURRENT SENSORS WITH 2V OUTPUT