FTG 2GRC-ELB-90D36R-US
FTG 2GRC-ELB-90D36R-US
MFG #2GRC-ELB-90D36R-US
UPC #78669200304
SKU #32887
10 in Stock
Stock Item
More available 06/02/2026
Product description
2GRC-ELB-90D36R-US 2" 90DEG IMC/RIGID GALVANIZED CONDUIT ELBOW 36" RADIUS US STEEL MADE IN USA
Generic Conduit Elbow, 2 in Trade, 90 deg Angle, 30 in Radius, For Use With: EMT Conduit