FULHAM TJTUNV034AC940B
FULHAM TJTUNV034AC940B
MFG #TJTUNV034AC940B
UPC #84709804182
SKU #4343906
Product description
FULHAM TJTUNV034AC940B KIT RD UNV 34W 40K MCPCB 90CRI TRIAC
FULHAM® ThoroLED™ DirectAC Engine and Retrofit Kit, Circular Electronic, 120 to 277 VAC, 50/60 Hz, 90 CRI, 4000 K Color Temperature, TRIAC/ELV Dimming, 3170 Lumens, 120 deg Beam Angle, For Use With: Open/Fully Enclosed Luminaires, 9.55 in Dia x 0.81 in H, LED Lamp, 34 W Fixture, Universal Mount, MCPCB, White