HUBL SG1-20-4K-PCU
HUBL SG1-20-4K-PCU
MFG #SG1-20-4K-PCU
UPC #78598803319
SKU #4172211
10 in Stock
Stock Item
More available 06/02/2026
Product description
HUBL SG1-20-4K-PCU LED LOW PROFILE WALL PACK 21W w/Photocontrol 2300L 4000K 120-277V DARK BRONZE FINISH TRADE SELECT - OUTDOOR DLC
EXO tradeSELECT® Outdoor Wallpack, Size 1, Series: SG Sling, 120 to 277 VAC, 20 W Fixture, 0.18 to 0.08 A, LED Lamp, 2 Lamps, 60000 hr Average Life, 4000 K Color, 70 CRI, Electronic Ballast, Tempered Glass Lens, 2310 Lumens, IP65, Die Cast Aluminum Housing, 7.8 in L x 6.61 in W x 4.19 in H