LIGHTEFF RP-UVC-LC1-38W
LIGHTEFF RP-UVC-LC1-38W
MFG #RP-UVC-LC1-38W
UPC #84400605839
SKU #4256563
59 in Stock
Special Order Item. Minimum purchase may be required.
More available 05/29/2026
Product description
LIGHTEFF RP-UVC-LC1-38W LUMICLEANSE UVC1 ULTRAVIOLET GERMICIDAL FIXTURE 38W
Light Efficient Design Ultraviolent Germicidal Light, RP-UVC-LC1-38W Designation, 38 W Wattage, 120 V, Mercury Vapor Lamp