NEWA CFR50J100R
NEWA CFR50J100R
Share
MFG #
CFR50J100R
SKU #
7 in Stock
Special Order Item. Minimum purchase may be required.
More available 05/28/2026
VIEW BRANCH INVENTORY
QTY
ADD TO CART
ADD TO LIST
+/- CUSTOMER PART NUMBER
Add
Product description
NEWA CFR50J100R THROUGH HOLE CARBON FILM RESISTOR, CFR SERIES, 100 OHM, 500 MW, - 5%, 350 V, AXIAL LEADED NC/NR