NEWA CFR50J2K2
NEWA CFR50J2K2
Share
MFG #
CFR50J2K2
SKU #
9 in Stock
Special Order Item. Minimum purchase may be required.
More available 05/28/2026
VIEW BRANCH INVENTORY
QTY
U/M
EA
BX /10
ADD TO CART
ADD TO LIST
+/- CUSTOMER PART NUMBER
Add
Product description
NEWA CFR50J2K2 THROUGH HOLE CARBON FILM RESISTOR, CFR SERIES, 2.2 KOHM, 500 MW, - 5%, 350 V, AXIAL LEADED NC/NR