OCAL LRELL2X30-G
OCAL LRELL2X30-G
MFG #LRELL2X30-G
UPC #70450839556
SKU #4195739
2 in Stock
Special Order Item. Minimum purchase may be required.
More available 06/04/2026
Product description
OCAL LRELL2X30-G PVC CTD ELB 90D 2IN R30IN STL GRY * NOT RETURNABLE PER MFG *
Ocal® OCAL-BLUE™ Conduit Elbow, Large Radius, 2 in Trade, 90 deg Angle, 30 in Radius, For Use With: Electrical Conduit and Fitting, Steel, Gray, Hot Dipped Galvanized, 69 in L Dimensions