SIEM SN2020B1100
SIEM SN2020B1100
MFG #SN2020B1100
UPC #80476670326
SKU #4250485
22 in Stock
Stock Item
More available 06/01/2026
Product description
SIEM SN2020B1100 STD PNR LC MB 20S/20C 1PH 100A N1 GRY
Siemens SPEEDFAXâ„¢ Main Breaker Load Center, 1-Phase Assembled Low Voltage, Series: Standard SN Series, 120/240 VAC, 100 A, 22 kAIC Interrupt, 20 Circuits, 3-Wire Wiring Configuration, 20 Spaces, NEMA 1 Enclosure, 14.25 in W x 3.88 in D x 21 in H Enclosure Box, 15.5 in W x 22.13 in H