MFG #SN2040B1200
UPC #80476670330
SKU #4252054
Product description
SIEM SN2040B1200 STD PNR LC MB 20S/40C 1PH 200A N1 GRY
Siemens SPEEDFAXâ„¢ Main Breaker Load Center, 1-Phase Assembled Low Voltage, Series: Standard SN Series, 120/240 VAC, 200 A, 22 kAIC Interrupt, 40 Circuits, 3-Wire Wiring Configuration, 20 Spaces, NEMA 1 Enclosure, 14.25 in W x 3.88 in D x 26 in H Enclosure Box, 15.5 in W x 27.13 in H
- Indoor Applications
- LOAD CENTER BRKR MAIN 120/240VAC 200A 40