SIEM SNW2040B1200
SIEM SNW2040B1200
MFG #SNW2040B1200
UPC #80476670362
SKU #4252056
2 in Stock
Stock Item
More available 05/14/2026 and 06/01/2026
Product description
SIEM SNW2040B1200 STD PNR LC MB 20S/40C 1PH 200A N3R GRY
Siemens SPEEDFAXâ„¢ Main Breaker Load Center, 1-Phase Assembled Low Voltage, Series: Standard SN Series, 120/240 VAC, 200 A, 22 kAIC Interrupt, 40 Circuits, 3-Wire Wiring Configuration, 20 Spaces, NEMA 3R Enclosure, 14-1/2 in W x 4-1/2 in D x 27 in H Enclosure Box