SYL 25G25/W/RP
SYL 25G25/W/RP
MFG #25G25/W/RP
UPC #04613514286
SKU #58289
2 in Stock
Special Order Item. Minimum purchase may be required.
More available 05/11/2027
Product description
SYL 25G25/W/RP 14286 25W G25 MED 120V SW GLOBE INC LAMP
Sylvania Incandescent Lamp, 25G25/W/RP-120V Designation, 25 W Wattage, 120 VAC, Incandescent Lamp, Medium Lamp Base, G25 Shape, 150 Lumens, 1500 hr Average Life, 100 CRI, 2850 K Color Temperature, Soft White Lamp, C-9 Filament, 3.125 in Dia x 4.438 in L Dimensions