MFG #300/IF-130V
UPC #04613515920
SKU #58348
9 in Stock
Special Order Item. Minimum purchase may be required.
More available 05/11/2027
Product description
SYL 300/IF-130V 15920 300W PS35 MOG 130V IF INC LAMP
Sylvania Incandescent Lamp, 300PS35/IF-130V Designation, 300 W Wattage, 130 VAC, Incandescent Lamp, Mogul Lamp Base, PS35 Shape, 5250 Lumens, 1000 hr Average Life, 100 CRI, 2850 K Color Temperature, Inside Frosted Lamp, C-9 Filament, 4-3/8 in Dia x 9-3/8 in L Dimensions
- LAMP INCAND 300 W INCAND MGL PS35 130VAC