MFG #WALPAK2N/030UNV740/NC/BZ/74386
UPC #04613574386
SKU #4158912
Product description
Sylvania Wallpack, Non-Cutoff, 120/277 VAC, COB Lighting Technology, LED Lamp, 30 W Lamp, 150000 hr Average Life, 4000 K Color Temperature, >70 CRI, LED Driver Ballast, Borosilicate Glass Lens, 3400 Lumens Lumens, Surface Mounting, Aluminum Housing Material, Bronze Housing Finish, 14.4 in L x 7.13 in W x 9.29 in H Dimensions
- For illuminating building exteriors, outdoor corridors, walkways and stairwells
- WALLPACK LED 120/277VAC BRZ COB 30W