THHN 18TFN-CU-SOL-WE-500
THHN 18TFN-CU-SOL-WE-500
MFG #18TFN-CU-SOL-WE-500
UPC #03288611050
SKU #26743
5500 in Stock
Product description
18TFN-CU-SOL-WE-500 #18AWG TFN SOLID WHITE COPPER CONDUCTOR 500' SPOOL
Southwire® Building Wire, Type TFN/AWM, Spool Packaging, 600 VAC, 1 Conductor, Solid Copper Conductor, 18 AWG Conductor, 500 ft Length, Thermoplastic Insulation, White Jacket